Uzcel savu sniegavīru.

Ja grupas “Prāta vētra” dziedātāji vienā no savām dziesmām meklē lidmašīnu (Kur ir mana lidmašīna?), tad jaunais, 2021. gads, daudziem no mums sācies ar jautājumu: “Kur ir manas slēpes? Kur ir manas slidas? Kur ir manas ragaviņas?”.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal esam sagaidījuši kārtīgu ziemu!

Bet vai kāds no Jums šogad ir jau uzcēlis sniegavīru? Pieļauju, ka pagaidām sniega bumbu velšana ir problemātiska, jo sala laikā sniegavīru izveidot ir grūti, sniegs vienkārši nelīp, bet aiz trejdeviņiem kalniem nav vairs arī pavasaris un tas nozīmē, ka sniegs kusīs, varēsim veidot mazas un lielas sniega bumbas, varēsim pikoties, velt un celt sniegavīrus!

Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks”, vai vienkāršāk sakot – “Sinoparks”, aicina Auces novada iedzīvotājus un citus ziemas prieku baudītājus no citiem novadiem, piedalīties sniegavīru celšanas pasākumā “Uzcel savu sniegavīru”. Tas nebūs vienas dienas pasākums ar konkrētu pasākuma norises vietu. Celt savu sniegavīru vai veidot sniega skulptūru varat vienalga kurā vietā, ar nosacījumu, ka tas tiek uzcelts Auces novada teritorijā un tas tiek izdarīts līdz šā gada 21. februārim. Savu mākslas darbu varat veidot viens vai kopā ar ģimeni, draugiem, kolēģiem vai citiem cīņu biedriem, galvenais ievērojiet sniega bumbu velšanas laikā valstī spēkā esošos epidemioloģiskos drošības noteikumus un ierobežojumus. Nosacījumi vai kritēriji, kādai jābūt sniega skulptūrai ar tajā redzamo sniegavīru, netiek noteikti. Viss ir Jūsu rokās un radošajās idejās, protams, arī sniega daudzumā.

Pēc sniegavīra vai sniega skulptūras izveidošanas pazvaniet mums pa tālruni 29486758. Vienosimies par laiku, kad varam aizbraukt līdz Jums un nofotografēt to, ko būsiet uzmeistarojuši. Varbūt mums nekur nebūs jābrauc un vienosimies par to, ka Jūs paši nofotografējat savu darbu un atsūtat to mums uz e pastu. Sniega skulptūru vērtēšanas komisija, kura sastāv no Biedrības biedriem un Diskokluba “Sirēna” dalībniekiem Gvido, Alda, Mārtiņa un Oskara, noteiks trīs interesantāko un radošām izdomām bagātāko darbu autorus, kuri saņems pārsteiguma balvas no sociālā uzņēmuma SIA “Sociālo inovāciju parks”. Suvenīru ar pasākuma logo saņems visi sniegavīru celtnieki, kuri iesniegs savu darbu izvērtēšanai. Visus sniegavīrus un sniega skulptūras ar sniegavīriem varēsiet apskatīt mūsu mājas lapā www.sinoparks.lv.

Veļam, ceļam sniegavīrus!

 

 

Ivars Rozentāls

Biedrības “Auces novada Sociālo inovāciju parks” valdes priekšsēdētājs

 

 

P.S. Mūsu rīcībā nav informācija par vīrusu negatīvo ietekmi uz sniegavīru veselību un to, vai sniegavīri ar vīrusiem var inficēt citus, bet drošības nolūkos izvērtējat iespēju izsniegt saviem sniegavīriem sejas aizsargmaskas.