Sinoparks uzsāk jaunu pakalpojumu sniegšanu

SIA “Sociālo inovāciju parks” (Sinoparks) izvērš plašumā savus radošos procesus, tāpēc turpmāk mūsu mājas lapā, būs atrodama informācija par dažādām sociālām aktivitātēm ne tikai Auces, bet arī Tērvetes un Dobeles novados. Mūsu mērķis ir pēc iespējas vairāk informēt minēto un citu novadu iedzīvotājus par pasākumiem un citām jautrām atrakcijām, kuras notiek netālu no mums.

Savu darbību paplašinām Eiropas sociālā fonda projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” ietvaros. Sinoparka biznesa projektu atbalsta Labklājības ministrija, bet to līdzfinansē AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”.

Realizējot šo ilgtermiņa biznesa projektu, veicināsim sociālā uzņēmuma SIA “Sociālo inovāciju parks” saimnieciskās darbības kapacitāti, radīsim jaunas darba vietas cilvēkiem ar invaliditāti un sniegsim jaunus, uz cilvēku ar invaliditāti vajadzībām balstītus inovatīvus sociālā atbalsta pakalpojumus:

  1. Sociālā mentora pakalpojums cilvēkiem ar invaliditāti;
  2. Transporta pakalpojums gan cilvēkiem ar invaliditāti, cilvēkiem pēc traumām un veciem ļaudīm, kuriem nepieciešams pielāgots autotransports iekāpšanai tajā, gan ikvienai citai fiziskai vai juridiskai personai, kurai nepieciešams aizbraukt, piemēram, uz semināru vai kādu ballīti.

 

 

Ivars Rozentāls

SIA “Sociālo inovāciju parks” valdes priekšsēdētājs