Projekts “Esi jaunietis, domā kā politiķis” uzņem apgriezienus

Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks” turpina realizēt projektu “Esi jaunietis, domā kā politiķis”. Ievērojot epidemioloģiskos drošības noteikumus, rīkojot neformālās izglītības nodarbības, Bēnē, svaigā gaisā, notikušas jau četras aktivitātes. To laikā, pieaicināto speciālistu vadībā, jaunieši ir diskutējuši, talkojuši, piknikojuši, radoši strādājuši, arī spēlējuši dažādas spēles. Projekts turpināsies līdz rudenim, tāpēc nekas nav nokavēts un vēljoprojām gaidām savā bariņā jaunus dalībniekus (no 16 – 25 gadiem), kuri vēlas pilnveidot savas zināšanas, iegūt jaunus draugus un interesanti pavadīt vasaru. Ar transportu nodrošināsim to jauniešu nokļūšanu aktivitāšu norises vietā, kuri dzīvo novada lauku teritorijās

 

 

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks”