Projekta dalībnieki tiekas ar politiķiem

Turpinot projekta “Esi jaunietis, domā kā politiķis” realizēšanu, augusta mēnesī ir plānoti 5 diskusiju cikli, kuros projekta dalībnieki tiksies ar Dobeles novada domē ievēlētajiem politiķiem un diskutēs par novada attīstībai aktuālām lietām.

Mēneša sākumā Biedrības “Auces novada Sociālo inovāciju parks” uzceltajā teltī jau notika tikšanās ar Māri Feldmani, kurš domē tika ievēlēts no politiskās partijas “Par cilvēcīgu Latviju”. Aktivitātes turpinājumā projekta dalībnieki tiksies un diskutēs arī ar citiem Dobeles novada domē ievēlēto partiju pārstāvjiem. Kā jau zināms, novada domi pārstāv sekojošas partijas – “Latvijas zemnieku savienība”, ”Politiskā partija “Latvijas Reģionu Apvienība””, “Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK””, “Jaunā vienotība”, “KPV.LV”.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks”