Projekta aktivitātes turpinās

Projekta “Nevalstisko organizāciju un sabiedrības integrācijas procesu stiprināšana Dobeles novadā” turpmākās aktivitātes:

  • 07.2023. Informatīvs seminārs par vides pieejamību un Universālo dizainu. Semināru vadīs Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” vides pieejamības eksperti. Norises vieta – Miera iela 13, Aucē.
  • 07.2023. Digitālā mārketinga radošā darbnīcā. Aktivitāti vadīs SIA “HiPotential.lv” digitālā mārketinga speciālisti. Norises vieta – Miera iela 13, Aucē.
  • 08.2023. Radošā darbnīca par iespējām piesaistīt finansējumu Biedrību aktivitātēm. Mācīsimies sagatavot biznesa plānu, naudas plūsmu, kā arī izstrādāt pieteikumus publiskā finansējuma piesaistei no SIF, ALTUM u.c. Aktivitāti vadīs ekonomists un finanšu konsultants Ilgvars Skrīvers. Norises vieta – Miera iela 13, Aucē.

Aktivitāšu darba kārtību ievietosim šeit vismaz nedēļu pirms katra pasākuma,

Pieteikties nodarbībām varat jau tagad, zvanot 29486758.

Aktivitātes finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem  Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Informatīvais materiāls ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.  Par informācijas saturu atbild Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks”