Noslēgusies vēl viena projekta aktivitāte

Aucē aizvadīta vēl viena projekta “Nevalstisko organizāciju un sabiedrības integrācijas procesu stiprināšana Dobeles novadā” aktivitāte. Informatīvā semināra, kurš notika Aucē, Miera ielā 13, tēma – vides pieejamība cilvēkiem ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem, gados vecākiem cilvēkiem un ģimenēm ar bērnu ratiņiem.

Pasākumu vadīja Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” speciālisti. Klātesošie tika iepazīstināti arī ar Eiropas Pieejamības resursu centra “AccessibleEU” darbību un Latvijas iedzīvotāju iespējām izmantot tā sniegtos pakalpojumus. Par aktualitātēm Dobeles novadā vides pieejamības uzlabošanas jautājumos klātesošos informēja Dobeles novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājs Ilmārs Matvejs un Dobeles novada Sociālā dienesta pārstāvji.

Semināru finansiāli atbalstīja Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem  Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Informatīvais materiāls sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.  Par informācijas saturu atbild Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks”.