Logo izveides konkurss

Tuvojas Ziemassvētki un Ziemassvētku gaidīšanas laiks. No oficiāliem avotiem kļuvis zināms, ka lielos dāvanu maisus pildīt un gatavoties tālajam ceļam no Lapzemes uz Latviju sākuši arī Ziemassvētku vecīši. Lai šo bārdaino vīriņu ar sarkanajām micēm galvā un viņu pavadošās komandas (sniegbaltītes, rūķīši u.c.) uzturēšanos Latvijā padarītu interesantāku, Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks” (Sinoparks), sadarbībā ar Biedrību “Līdzvērtība” no Tukuma, š.g. 8.decembrī rīko Ziemassvētku vecīšu ralliju “Tukums – Auce”. Rallijs nebūs ar kamanām, bet ar automašīnām. Bez ātruma posmiem, bet ar orientēšanās elementiem un dažādu uzdevumu atrisināšanu kontrolpunktos. Rallijs, ieskaitos Aucē ieplānoto pikniku pēc rallija ekipāžu finiša, būs pilnībā piemērots tam, lai pasākumā piedalīties varētu vecīši, sniegbaltītes, rūķīši, sniega mātes, sniega vīri un daudzi citi tēli arī ar invaliditāti. Kaut vai sēžot riteņkrēslā.

Rallija organizētāji vēlas izveidot logo šim pasākumam, tāpēc aicinām ikvienu no Jums iesaistīties rallija logo izveidošanas konkursā.

Nosacījumi, lai piedalītos konkursā, sekojoši:

  1. Logo skicei jābūt PDF formātā;
  2. Logo ir jābūt iekļautiem nosaukumiem “Rallijs” un “Tukums – Auce”;
  3. Logo formai jābūt pēc iespējas vienkāršākai, vienlaikus uzmanību piesaistošai, viegli uztveramai.
  4. Logo ir jābūt piemērotam izmantošanai afišās un citos reklāmas materiālos.

Darbi līdz 8.novembrim jānosūta uz e – pasta adresi – sinoparks@sinoparks.lv

Visi atsūtītie darbi sabiedrības novērtēšanai tiks parādīti šeit, kā arī Sinoparks Facebook kontā.

Iesūtītos darbus, ņemot vērā arī Jūsu izteikto viedokli, izvērtēs un konkursa uzvarētāju līdz 10. novembrim noteiks Biedrības “Auces novada Sociālo inovāciju parks” un Biedrības “Līdzvērtība” valdes locekļi.

Ziemassvētku vecīšu rallijam piemērotākā logo darba autors saņems pārsteiguma balvu.

Rallija nolikumu un detalizētāku informāciju par pasākumu publicēsim pēc logo konkursa noslēguma.