Latvijas goda ģimenes apliecība “3+ ģimenes karte”

Vai zināji, par tādu “3+ ĢIMENES KARTI”?

Apliecība “Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte. Šīs apliecības īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

Apliecība ir individualizēta un to var izmantot tikai tā persona, uz kuras vārda tā ir izsniegta. Katrai apliecībai ir noteikts derīguma termiņš un to izniedz atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem.

Ja tavā ģimenē ir bērni, kāds, kurš aprūpē bērnu ar invaliditāti, vai pilngadīgu personu, kura vēl nav sasniegusi 24 gadu vecumu, tad šī karte var noderēt tev. Vairāk informācijas atradīsi šeit: https://www.godagimene.lv/  par apliecības derīguma termiņiem, kurš var saņemt apliecību, norādes, kā pieteikties apliecībai, kā arī apskatīt atlaižu katalogu un ko citu.

 

Informācija  un foto no: https://www.godagimene.lv/