Jaunatnes svētki Bēnē!

Jau pavisam drīz, 27. augustā, Bēnes estrādē.

Tie būs svētki ne tikai jauniešiem.

Pasākumi estrādē būs vairāki un tos esam ieplānojuši tā, lai arī vecāka gadagājuma cilvēkiem būtu interesanti atnākt un jaukā atmosfērā pavadīt piektdienas vakaru. Ja ne uz visām aktivitātēm, tad vismaz uz kādu no tām! Būs gan Bēnes amatierteātra izrāde, būs vairāki koncerti, būs arī jauno un ne tik jauno DJ uzstāšanās. Koncerta “Atļaujies uzdrīkstēties” programmas veidošanā, vēljoprojām, var iesaistīties ikviens no jums.  Līdz 20. augustam aicinām pieteikties jauniešus vai tos, kuri sirdī jūtas vēl jauni, un kuri labprāt uzdrīkstētos kāpt uz skatuves, lai parādītu pasākuma apmeklētājiem savas prasmes dziedāt, dejot vai darīt kādas citas interesantas lietas. Varbūt vēlaties dziedāt karaoke? Arī tas ir iespējams! Ja esat nolēmis uzdrīkstēties, zvani Ivaram 29486758 vai Kimai 28713939.

Piektdienas vakaru Bēnes estrādē kuplinās grupas “Double Faced Eels” koncerts. Viena no koncerta daļām būs veltīta tiem, kuriem sen jau vairs nav 16.

Ieeja uz pasākumiem būs bez maksas, bet ar derīgu Covid-19 sertifikātu. Tiem, kuri iesaistīsies pasākuma aktivitātēs kā dalībnieki, gadījumā, ja nebūs sertifikāts, pirms pasākuma tiks veikts tests.

Detalizētāku pasākuma programmu publicēsim nedaudz vēlāk.