Jaunatnes dienas Bēnē. Ballējam, neguļam!

“Pēc rudens depresijas nāk ziemas apātija.

Tad seko pavasara nogurums.

Bet vasarā bažas, ka būs auksta un lietaina mūsu tā jau tik īsā vasara.

Jo pēc vasaras nāks rudens depresija, ziemas apātija, pavasara nogurums

Un bažas par īso, auksto un lietaino vasaru”

Jura Kronberga dzejolis spilgti raksturo ļoti daudzu cilvēku noskaņojumu.. Un ne jau gadalaiki pie tā ir vainīgi. Cilvēki ir noguruši no saspringtā darba, nepārtrauktā stresa un no visa tā, kas notiek mums apkārt.

Bet ko darīt, lai tiktu vaļā no rudens depresijas, ziemas apātijas un pavasara noguruma?

Elementāri!

Jums 27. aprīļa vakarā ir jāiet vai jābrauc uz Bēnes Tautas namu, kur sākot no plkst. 22.00 notiks dziedniecisks un diskoterapeitisks pasākums, disko balle –  “The Best of 80 Music”.

Mūžam jaunā Diskokluba “Sirēna” diskoterapeiti DJ Oskars, DJ Mārtiņš, DJ Gvido, DJ Aldis un DJ Ivars dziedinās jūs bez jebkādām injekcijām vai citām sāpīgām procedūrām.

Terapijas metodika ļoti vienkārša un pat patīkama. Terapeiti ar disko mūzikas ritmiem dod krāsainus signālus Jūsu pelēkajām šūniņām, kuras dažu sekunžu laikā apstrādā saņemto informāciju un raida impulsus uz roku un kāju locītavām. Iespējama arī dažu impulsu padeve uz balss saitēm.

To visu vēl baudāmāku padarīs Cheer Crew meitenes no deju studijas “PAnda”, kā arī DJ Oļegs no diskotēkas “Tempo”, kurš uzsildīs jūsu kāju un roku locītavas turpmākajam diskoterapijas seansam.

Tiem, kuri būs piedalījušies Lielajā talkā Iršu parka pastaigu taku labiekārtošanas darbos, ieeja uz pasākumu bez maksas. Pārējiem, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu, ieeja – 3.00 euro.

Tiekamies sestdien Bēnes Tautas namā.

 

Foto galerijā diskoterapeiti un Cheer Crew dejotājas