Galda hokeja turnīrs noslēdzies

Neskatoties uz to, ka ledus uz peļķēm un dīķiem vēljoprojām nav vai arī tas ir tikai nakts stundās, pirmais Auces novada pašvaldības rīkotais hokeja turnīrs ir noslēdzies. Precizēšu – galda hokeja turnīrs.

Arī Sinoparkam šā turnīra norisē bija nozīmīga loma, jo spēles notika uz 4 mūsu rīcībā esošajiem hokeja galdiem.

Kaut arī šādas aktivitātes Auces novadā notika pirmo reizi, tas noteikti bija izdevies pasākums!

Turnīram pieteicās 16 dalībnieki. Gan no Auces, Bēnes, gan no Dobeles novada. Pateicoties bēnenieku Leonīda Novikova un Artjoma Artemjeva iniciatīvai, paralēli galda hokeja turnīram, notika arī virtuālie hokeja mači ar Play Station video spēles konsolēm.

Lai arī spēļu laikā netika konstatēti neatļauti spēka paņēmieni, cimdu nomešana kautiņam vai tiesnešu izlamāšana, viss bija kā jau hokejā. Gan saspringtas spēles, gan pagarinājumi, gan “bullīši” vai tā saucamie soda metieni, gan šaibas izmešana skatītājos. Par laimi, bez skatītāju savainošanas.

Ņemot vērā visai lielo dalībnieku skaitu, spēles abos hokeja turnīros notika divās grupās. Katras grupas četri labākie spēlētāji iekļuva play off, kur tika izspēlēti ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls. Notika arī spēle par trešo vietu.

Pirmo trīs vietu ieguvēji.

Play Station:

III vieta – Edijs Vidiņš (Dobele)

II vieta – Leo Fjodorovs (Bēne)

I vieta – Artjoms Artemjevs (Bēne)

Galda hokejā:

III vieta – Edijs Vidiņš (Dobele)

II vieta – Leo Fjodorovs (Bēne)

I vieta – Markuss Kruglaužs (Dobele)

Apsveicam!

Ja Jūs vēlaties savā darba kolektīvā sarīkot galda hokeja turnīru vai padarīt interesantāku kādu mājas ballīti, zvaniet Sinoparkam (29486758). Mēs Jums izīrēsim hokeja galdus un, ja nepieciešams, palīdzēsim noorganizēt turnīru!