Digitālā mārketinga darbnīca

Otrdien, 25. jūlijā, Miera ielā 13, Aucē, plkst.13.00, notiks digitālā mārketinga darbnīca.

Nodarbībā, kuru vadīs SIA “HiPotential.lv” speciālisti, uzzināsiet par jaunākajām digitālās komunikācijas tendencēm, kopā apskatīsim veiksmīgus digitālās komunikācijas piemērus un apgūsim zināšanas par digitālo mārketingu trīs nodarbības daļās:

  1. Ievads digitālajā mārketingā – kas tas ir, kāpēc tas ir svarīgs, kanāli, piemēri un aktuālākās tendences.
  2. Ikdienas komunikācija – noderīgi rīki un AI ziņu izveidei un plānošanai, SEO draudzīga satura veidošanas pamatprincipi un rezultātu novērtēšana;
  3. Reklāmas kampaņas digitālā vidē – digitālo reklāmu platformas, to priekšrocības, īss potenciāli sasniedzamo mērķu apskats.

Papildus būs iespēja uzdot jautājumus par sev interesējošiem jautājumiem, saistībā ar digitālo mārketingu un komunikāciju.

Aicinām biedrību pārstāvjus, aktīvos novada iedzīvotājus pieteikties darbnīcai, zvanot 29486758. Būs interesanti!

Digitālā mārketinga darbnīcu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem  Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Informatīvais materiāls ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.  Par informācijas saturu atbild Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks”