Būs pārmaiņas Biedrībā

Otrdien, 19. septembrī, Aucē, Miera ielā 13, kur mājvietu radušas vairākas Biedrības, notika vairākas aktivitātes. Vispirms, projekta “Nevalstisko organizāciju un sabiedrības integrācijas procesu stiprināšana Dobeles novadā” ietvaros, Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks” lēma par visai būtiskām pārmaiņām organizācijā. Tika diskutēts un lemts par valdes sastāva paplašināšanu, grozījumiem statūtos, kā arī tika pilnveidoti Biedrības darbības mērķi. Tiks mainīts arī Biedrības nosaukums, jo Auces novads vairs nav.

Dienas otrajā pusē, jau neformālā gaisotnē, atnākušie degustēja līdzatnestos gardumus un pārrunāja aizejošās vasaras aktualitātes un piedzīvojumus.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem  Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Informatīvais materiāls sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.  Par informācijas saturu atbild Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks”