Atļaujies uzdrīkstēties

Turpinot realizēt projektu “Esi jaunietis, domā kā politiķis”, ievērojot uz doto brīdi spēkā esošos epidemioloģiskos drošības ierobežojumus, jūlija mēnesī Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks” sestdienās organizē neformālās izglītības nodarbības jauniešiem “Atļaujies uzdrīkstēties”. Nodarbības notiek laukā, svaigā gaisā. Aktivitātes vada Iveta Ziemele no Lapmežciema (Biedrība “BērnuDraugi”), kura ir uzdrīkstējusies piedalīties un arī iegūt Mis Latvija titulu, kura ir uzdrīkstējusies lēkt iekšā lielajā politikā, kura, vēl joprojām, atļaujas daudz ko uzdrīkstēties.  Ja esat jaunietis, vecumā no 15 līdz 25 gadiem, un vēlaties pilnveidot sevi, pievienojies mums! Lai piedalītos nodarbībās, iepriekšējā pieteikšanās ir obligāta. 29486758

Aktivitātes finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild Biedrība “Auces novada Sociālo inovāciju parks”